Polska

Tarnogórskie święto pływania już wkrótce ...

Iwona Bohosiewicz 2013-10-11 10:18

Już za tydzień, 19 października na pływalni Parku Wodnego w Tarnowskich Górach odbędzie się II Ogólnopolski Miting Pływacki.
Po zeszłorocznym sukcesie, tego pływackiego eventu w tym roku udział w zawodach zapowiedzieli najlepsi polscy pływacy z całego kraju.
Na tarnogórskiej pływalni zapowiadają się Mistrzowie Polski oraz medaliści imprez międzynarodowych.
Plan zawodów jest mocno zróżnicowany, dzięki czemu zawodnicy będą musieli wykazać się dużą wszechstronnością oraz wytrzymałością.
Wprowadzenie do programu konkurencji systemu eliminacji oraz finałów w wyścigach 200 metrowych w stylu zmiennym i dowolnym z pewnością dostarczy zawodnikom wiele trudności na początku nowego sezonu. Jeśli zawodnik wykorzysta pełną pulę możliwości startowych i dostanie się do 2 biegów finałowych, wówczas jednego dnia będzie musiał wykonać aż 8 startów.
 
Dla najlepszych zawodników przewidziane są unikatowe medale, dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe od firmy Arena.
Do dyspozycji zawodników podczas całych zawodów będą masażyści Akademii Sztuki Masażu Menos, którzy zadbają o odpowiednie przygotowanie zawodników przed startem oraz regenerację mięśni po wyścigu. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę zaprojektowaną specjalnie na tarnogórskie zawody.
Zawody rozegrane zostaną w 2 blokach, porannym i popołudniowym. Rano rywalizacja rozpocznie się o 9:30, blok popołudniowy wystartuje 120 minut po zakończeniu I bloku.
Pomiędzy blokami odbędzie się konferencja prasowa z najlepszymi zawodnikami oraz organizatorami.
Serdecznie zapraszamy wszystkich pływaków do udziału w naszym mitingu a rodziców i sympatyków do oglądania rywalizacji najlepszych sportowców.

Organizatorami wydarzenia są: MKS Park Wodny Tarnowskie Góry oraz Agencja Inicjatyw Gospodarczych Park Wodny Tarnowskie Góry
Partnerami wydarzenia są: Urząd Miasta Tarnowskie Góry, firma H2O Shop oraz restauracja Wiking
 
Sponsorami imprezy są: ARENA, Fundacja Sportowa Szansa im. Grzegorza Dolniaka, Akademia Masażu Menos, Centrum Rehabilitacji ManualMed, Ergo Hestia, Grupa Wieczorek, Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, firma Eltech 24.pl
 
Partnerami medialnymi imprezy są: www.news.omegatiming.pl, Gwarek, RMF MAXXX, Dziennik Zachodni, Sport, Gwarek TV, Nasze miasto.pl, Nowiny Zabrzańskie, NTO.pl

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do Tarnowskich Gór:)