Świat

Polscy pływacy w #dontrushchallenge!

Szymon Gagatek 2020-05-06 18:48

Powszechna izolacja sprawia, że do głowy przychodzą różne kreatywne pomysły. Od jakiegoś czasu w sieci krąży #dontrushchallenge. W skrócie wyzwanie polega na nagraniu i zmontowaniu w jedną całość krótkich filmików, w trakcie których prezentowana jest jakaś metamorfoza. Dziś doczekaliśmy się premiery klipu z udziałem naszej pływackiej reprezentacji. To trzeba zobaczyć!

W całej akcji wzięły już udział amerykańskie koszykarki, znani tiktokerzy, a ostatnio nawet... pracownicy Polskich Linii Lotniczych LOT. Doczekaliśmy się też pływackich filmików. Najpierw efektownie zaprezentowali się Francuzi, później Rosjanie, którzy za sprawą Władimira Morozowa w zabawny, ale sugestywny sposób zaczepili Amerykanów. Jak na razie odpowiedź z ich strony nie nadeszła.

Gdy kilka dni temu udostępniałem filmik reprezentantów Rosji na naszej stronie na Facebooku, miałem cichą nadzieję, że może pomysł spodoba się naszym zawodnikom. Nie zawiodłem się! Dziś o 18:00 premierę miała polska wersja pływackiego #dontrushchallenge. Wyszło rewelacyjnie!

W #dontrushchallenge wzięli udział: Paweł Korzeniowski, Alicja Tchórz, Konrad Czerniak, Radosław Kawęcki (i jego syn Tadzio, który przecież talent aktorski ma we krwi), Paulina Peda, Dominika Sztandera, Marcin Cieślak, Kasia Wasick, Kacper Majchrzak, Paulina Piechota, Filip Zaborowski, Kornelia Fiedkiewicz, Aleksandra Iwanowska i Kacper Stokowski, który ze swoim czepkiem "ruszył w podróż" do Australii, by to właśnie reprezentacji z Antypodów rzucić wyzwanie. Filmiku nie byłoby też, gdyby nie Kacper Rodziewicz, który całą akcję skoordynował.

Aż chciałoby się powiedzieć za Fredem: więc nie uważam, że naszym pływakom brakuje luzu, kapujecie? ;)