Typ:
Zasięg:
Data:

Zawody Okręgowe

Wojewódzka Liga Juniorów w pływaniu - I runda

Rozpoczęcie: 01/02/2020 Zakończenie: 01/02/2020
Lublin

VII Zawody pływackie o Puchar Wójta Gminy Osiecznica 2020

Rozpoczęcie: 31/01/2020 Zakończenie: 01/02/2020
Osiecznica

Puchar Sprintu Otwarte Mistrzostwa Staszowa

Rozpoczęcie: 25/01/2020 Zakończenie: 25/01/2020
Staszów

III Open Baltic Finswimming Championship

Rozpoczęcie: 24/01/2020 Zakończenie: 26/01/2020
Olsztyn

Wojewódzka Liga Dzieci 2020 w pływaniu I rzut

Rozpoczęcie: 19/01/2020 Zakończenie: 19/01/2020
Zielona Góra

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 17/01/2020 Zakończenie: 18/01/2020
Strzelce Opolskie

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu

Rozpoczęcie: 11/01/2020 Zakończenie: 11/01/2020
Krapkowice

I Noworoczny Miting Pływacki Swim Tri Rzeszów

Rozpoczęcie: 29/12/2019 Zakończenie: 29/12/2019
Rzeszów

Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 21/12/2019 Zakończenie: 21/12/2019
Żagań

Bijemy Rekordy pod patronatem Pawła Korzeniowskiego

Rozpoczęcie: 21/12/2019 Zakończenie: 21/12/2019
Oświęcim

Bijemy Rekordy Gliwic 2019

Rozpoczęcie: 18/12/2019 Zakończenie: 18/12/2019
Gliwice

Mistrzostwa Śląska 12 i 13 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 16/12/2019 Zakończenie: 17/12/2019
Gliwice

Wodzisławski Miting Pływacki Masters 2019 - !!ODWOŁANE!!

Rozpoczęcie: 15/12/2019 Zakończenie: 15/12/2019
Wodzisław Śląski

Zawody o Puchar Prezesa LKS Delfin Połaniec

Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Połaniec

Zachodniopomorska Liga Pływacka 2019/2020 Runda I

Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Choszczno

I Międzynarodowe Zawody Pływackie Junior Cup

Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Toruń

IV Neptun International Swimming Meeting

Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Świdnica

Środkowoeuropejski Puchar Młodzieży w pływaniu w płetwach

Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Jastrzębie Zdrój

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego

Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 15/12/2019
Zabierzów

Gwiazdkowe zawody pływackie

Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Gniezno

Od Młodzika do Olimpijczyka drugie eliminacje w sezonie 2019/2020

Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Warszawa

XVI Mikołajkowe Zawody Pływackie

Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Wola k/Miedźnej

IV Grand Prix Warmii i Mazur w pływaniu

Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 15/12/2019
Olsztyn

Mistrzostwa Śląska 11 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 11/12/2019 Zakończenie: 11/12/2019
Radlin

Mikołajkowy Miting Pływacki 2019

Rozpoczęcie: 08/12/2019 Zakończenie: 08/12/2019
Knurów

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - I runda

Rozpoczęcie: 08/12/2019 Zakończenie: 08/12/2019
Lublin

X Zabrzański Miting Pływacki

Rozpoczęcie: 08/12/2019 Zakończenie: 08/12/2019
Zabrze

Mistrzostwa Europy w Pływaniu Ekstremalnym na czas

Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 08/12/2019
Gdańsk

Akademickie Mistrzostwa Śląska w pływaniu

Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 07/12/2019
Katowice

XII Pływackie Andrzejki w Gminie Kozy

Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 07/12/2019
Kozy

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 10-11 lat jesień 2019 - III edycja

Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 07/12/2019
Mielec

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Barbórka 2019

Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 07/12/2019
Głogów

Otylia Swim Cup 2019 Winter Edition

Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 08/12/2019
Szczecin

Andrzejkowe Zawody Pływackie 2019

Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 07/12/2019
Dzierżoniów (25m)

Mistrzostwa Szkół Województwa Lubelskiego - FINAŁ

Rozpoczęcie: 04/12/2019 Zakończenie: 04/12/2019
Lublin

Mikołajkowe Mistrzostwa Województwa łódzkiego 12,13 latków

Rozpoczęcie: 04/12/2019 Zakończenie: 04/12/2019
Łódź

Mikołajkowe Zawody Pływackie

Rozpoczęcie: 01/12/2019 Zakończenie: 01/12/2019
Ustronie Morskie

Puławy Supersprint Cup

Rozpoczęcie: 01/12/2019 Zakończenie: 01/12/2019
Puławy

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci Św. Mikołaj Na Fali

Rozpoczęcie: 01/12/2019 Zakończenie: 01/12/2019
Zielona Góra

Zawody z Okazji Otwarcia Krytej Pływalni w Andrychowie Sobota Pływacka

Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Andrychów

Mistrzostwa Buska-Zdroju w Pływaniu

Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Busko Zdrój

43 edycja zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka - runda 6

Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Lublin

Liga Dzieci i Młodzików II runda w pływaniu

Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Łódź

XIV Mikołajkowe zawody w pływaniu

Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Bydgoszcz

Mistrzostwa Śląska 10 latków w pływaniu

Rozpoczęcie: 29/11/2019 Zakończenie: 29/11/2019
Dąbrowa Górnicza

Zimowe Mistrzostwa DOZP w Pływaniu 2019

Rozpoczęcie: 29/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Nowa Ruda

Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin w pływaniu

Rozpoczęcie: 26/11/2019 Zakończenie: 26/11/2019
Lublin

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu

Rozpoczęcie: 26/11/2019 Zakończenie: 26/11/2019
Zdzieszowice

Małopolskie Zawody Już Pływam

Rozpoczęcie: 24/11/2019 Zakończenie: 24/11/2019
Kraków