Typ:
Zasięg:
Data:

Zawody Okręgowe

ODWOŁANE - Finał Strefy Wojewódzkiej Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

Rozpoczęcie: 17/03/2020 Zakończenie: 17/03/2020
Wrocław

ODWOŁANE - Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - II runda

Rozpoczęcie: 15/03/2020 Zakończenie: 15/03/2020
Lublin

ODWOŁANE - Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Dzieci 10, 11 lat

Rozpoczęcie: 14/03/2020 Zakończenie: 14/03/2020
Nowa Dęba

ODWOŁANE - II Wiosenne Zawody Pływackie Wakacje.pl

Rozpoczęcie: 14/03/2020 Zakończenie: 14/03/2020
Bydgoszcz

ODWOŁANE - V Ogólnopolskie mistrzostwa Oławy w pływaniu

Rozpoczęcie: 14/03/2020 Zakończenie: 14/03/2020
Oława

ODWOŁANE - Ogólnopolskie Zawody Pływackie Festiwal Sprintu na Termach

Rozpoczęcie: 14/03/2020 Zakończenie: 14/03/2020
Poznań

ODWOŁANE - Mała Świętokrzyska Liga Pływacka – runda II

Rozpoczęcie: 14/03/2020 Zakończenie: 14/03/2020
Staszów

ODWOŁANE - Liga Pływacka 2020 O uśmiech dziecka - I edycja

Rozpoczęcie: 14/03/2020 Zakończenie: 14/03/2020
Zgorzelec

ODWOŁANE - Sobota Pływacka 2020 Runda I

Rozpoczęcie: 14/03/2020 Zakończenie: 14/03/2020
Wadowice

ODWOŁANE - Drużynowe Zawody Pływackie Igrzysk Dzieci

Rozpoczęcie: 11/03/2020 Zakończenie: 11/03/2020
Gliwice

Duża Świętokrzyska Liga Pływacka – runda II

Rozpoczęcie: 08/03/2020 Zakończenie: 08/03/2020
Końskie

Swim Mania Dolnośląska Liga Pływacka

Rozpoczęcie: 07/03/2020 Zakończenie: 07/03/2020
Wrocław

Grand Prix Małopolski 2020 Runda II

Rozpoczęcie: 07/03/2020 Zakończenie: 07/03/2020
Oświęcim

Od Młodzika do Olimpijczyka trzecie eliminacje w sezonie 2019/2020

Rozpoczęcie: 07/03/2020 Zakończenie: 07/03/2020
Warszawa

Zawody o Laur Lubelskiego Koziołka - runda 2

Rozpoczęcie: 07/03/2020 Zakończenie: 07/03/2020
Lublin

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci o Puchar Term Maltańskich

Rozpoczęcie: 07/03/2020 Zakończenie: 07/03/2020
Poznań

ODWOŁANE - Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Rozpoczęcie: 07/03/2020 Zakończenie: 07/03/2020
Rypin

Liga Dzieci i Młodzików III Runda

Rozpoczęcie: 05/03/2020 Zakończenie: 05/03/2020
Skierniewice

Akademickie Mistrzostwa Śląska w pływaniu

Rozpoczęcie: 05/03/2020 Zakończenie: 05/03/2020
Racibórz

Finał Strefy Wrocławskiej Igrzysk Dzieci w Pływaniu

Rozpoczęcie: 05/03/2020 Zakończenie: 05/03/2020
Wrocław

Finał Strefy Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w Pływaniu

Rozpoczęcie: 05/03/2020 Zakończenie: 05/03/2020
Wrocław

Finał Strefy Wrocławskiej Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

Rozpoczęcie: 05/03/2020 Zakończenie: 05/03/2020
Wrocław

Liga Szkół i Klubów Sląskich rocznika 2007 - III edycja

Rozpoczęcie: 04/03/2020 Zakończenie: 04/03/2020
Gliwice

Puchar Solnego Miasta 2020 Runda I

Rozpoczęcie: 01/03/2020 Zakończenie: 01/03/2020
Wieliczka

Puchar Wszechstronności Stylowej 10-13 lat

Rozpoczęcie: 29/02/2020 Zakończenie: 29/02/2020
Bochnia

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 11-12lat - I edycja wiosna 2020

Rozpoczęcie: 29/02/2020 Zakończenie: 29/02/2020
Ropczyce

I Ogólnopolskie Zawody Pływackie

Rozpoczęcie: 29/02/2020 Zakończenie: 29/02/2020
Barcin

Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Kielc

Rozpoczęcie: 29/02/2020 Zakończenie: 01/03/2020
Kielce
Zielona Góra

Duża Świętokrzyska Liga Pływacka 1 runda

Rozpoczęcie: 23/02/2020 Zakończenie: 23/02/2020
Staszów

Mała Świętokrzyska Liga Pływacka 1 runda

Rozpoczęcie: 22/02/2020 Zakończenie: 22/02/2020
Sandomierz

Grand Prix Małopolski 2020 Runda I

Rozpoczęcie: 22/02/2020 Zakończenie: 22/02/2020
Piekary

ISM Delfin Cieszyn 2020

Rozpoczęcie: 22/02/2020 Zakończenie: 22/02/2020
Cieszyn

Zawody o Puchar Prezydenta Mielca w pływaniu

Rozpoczęcie: 22/02/2020 Zakończenie: 22/02/2020
Mielec

Otwarte Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 22/02/2020 Zakończenie: 23/02/2020
Łódź

Otwarte Mistrzostwa Mogilna w Pływaniu

Rozpoczęcie: 22/02/2020 Zakończenie: 22/02/2020
Mogilno

Ogólnopolskie Zawody Pływackie - Memoriał Henryka Kosakowskiego

Rozpoczęcie: 21/02/2020 Zakończenie: 22/02/2020
Lublin

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2008 - II edycja

Rozpoczęcie: 21/02/2020 Zakończenie: 21/02/2020
Dąbrowa Górnicza

Liga Klubów Śląskich rocznik 2009 Runda II

Rozpoczęcie: 19/02/2020 Zakończenie: 19/02/2020
Radlin

Liga Szkół i Klubów Sląskich rocznika 2006 i starsi - II edycja

Rozpoczęcie: 18/02/2020 Zakończenie: 18/02/2020
Gliwice

Młodzieżowa Liga Województwa Pomorskiego runda I

Rozpoczęcie: 15/02/2020 Zakończenie: 15/02/2020
Gdańsk

Cieszyński Miting Pływacki Runda III

Rozpoczęcie: 15/02/2020 Zakończenie: 15/02/2020
Cieszyn

Zawody o Laur Lubelskiego Koziołka - runda 1

Rozpoczęcie: 15/02/2020 Zakończenie: 15/02/2020
Lublin

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2010 - II edycja

Rozpoczęcie: 14/02/2020 Zakończenie: 14/02/2020
Dąbrowa Górnicza

Liga Szkół i Klubów Sląskich rocznika 2007 - II edycja

Rozpoczęcie: 12/02/2020 Zakończenie: 12/02/2020
Gliwice

Liga Województwa Pomorskiego Dzieci runda I

Rozpoczęcie: 09/02/2020 Zakończenie: 09/02/2020
Słupsk

Liga Województwa Pomorskiego Młodzików runda I

Rozpoczęcie: 08/02/2020 Zakończenie: 08/02/2020
Chojnice

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu

Rozpoczęcie: 08/02/2020 Zakończenie: 08/02/2020
Dobrodzień

Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego

Rozpoczęcie: 08/02/2020 Zakończenie: 09/02/2020
Lublin

Puchar Silesia 2020

Rozpoczęcie: 07/02/2020 Zakończenie: 09/02/2020
Katowice

I Runda Ligi Wojewódzkiej dzieci i młodzików 2020

Rozpoczęcie: 02/02/2020 Zakończenie: 02/02/2020
Zamość

Zachodniopomorska Liga Pływacka Runda II

Rozpoczęcie: 01/02/2020 Zakończenie: 01/02/2020
Gryfino