Wyrokiem z 14 marca 2016 r. Sąd Okręgowy w Warszawie – Sąd Wspólnotowych Znaków Towarowych i Wzorów Przemysłowych stwierdził, że Iwona Bohosiewicz poprzez używanie w obrocie handlowym oznaczeń zawierających słowo „omegatiming” naruszyła prawo do wspólnotowego znaku towarowego OMEGA, zarejestrowanego w Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego w Alicante pod numerem 7320229 oraz dopuściła się czynów nieuczciwej konkurencji w stosunku do Omega SA (Omega AG Omega Ltd) z siedzibą w Bienne (Szwajcaria) oraz Swiss Timing Ltd z siedzibą w Corgemont (Szwajcaria). Sąd zakazał Iwonie Bohosiewicz posługiwania się oznaczeniami zawierającymi słowo „omegatiming”.

Zawody Okręgowe

X Pływackie Andrzejki w Gminie Kozy

Rozpoczęcie: 26/11/2017 Zakończenie: 26/11/2017
Kozy

X Grand Prix w pływaniu o Puchar Sprintu Victorii Józefów

Rozpoczęcie: 26/11/2017 Zakończenie: 26/11/2017
Józefów

Ogólnopolskie zawody o Puchar MOSiR Kielce

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 19/11/2017
Kielce

Puchar LKS Jedność 32 Przyszowice

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Paniówki / k Gliwic

Międzynarodowy Meeting Pływacki Tri-Team Swimming Cup

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 19/11/2017
Kościerzyna

Ogólnopolskie zawody pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Mława

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 19/11/2017
Mława

XXI Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Inowrocław

XXVIII Memoriał Marka Petrusewicza

Rozpoczęcie: 17/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Wrocław

Liga Klubów Śląskich rocznika 2005 Runda II

Rozpoczęcie: 17/11/2017 Zakończenie: 17/11/2017
Radlin

XV Memoriał Cezarego Piórkowskiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 17/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Płock

Zawody pływackie Pływam na medal

Rozpoczęcie: 11/11/2017 Zakończenie: 11/11/2017
Toruń

Puchar Sprintu Night&Lights 2017

Rozpoczęcie: 11/11/2017 Zakończenie: 11/11/2017
Gliwice

I Ogólnopolski Miting Pływacki

Rozpoczęcie: 10/11/2017 Zakończenie: 12/11/2017
Łódź

Cieszyński Miting pływacki Runda I

Rozpoczęcie: 05/11/2017 Zakończenie: 05/11/2017
Cieszyn

Grand Prix Park Wodny Jura

Rozpoczęcie: 04/11/2017 Zakończenie: 04/11/2017
Łazy

Małopolska Liga Dzieci Memoria Andrzeja Kiełbusiewicza

Rozpoczęcie: 04/11/2017 Zakończenie: 04/11/2017
Tarnów

Ogólnopolskie Zawody Pływackie MEYN

Rozpoczęcie: 04/11/2017 Zakończenie: 04/11/2017
Lębork

VIII Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu

Rozpoczęcie: 29/10/2017 Zakończenie: 29/10/2017
Goczałkowice - Zdrój

Zawody pływackie z okazji 6 urodzin Term Maltańskich

Rozpoczęcie: 29/10/2017 Zakończenie: 29/10/2017
Poznań

Świętokrzyska Liga Pływacka – 5 runda Dużej Ligi

Rozpoczęcie: 29/10/2017 Zakończenie: 29/10/2017
Sandomierz

VI Karkonoski Puchar Sprintu

Rozpoczęcie: 28/10/2017 Zakończenie: 28/10/2017
Jelenia Góra

VI Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu

Rozpoczęcie: 28/10/2017 Zakończenie: 28/10/2017
Ostrołęka

VI Zawody o Ciupagę Ondraszka

Rozpoczęcie: 28/10/2017 Zakończenie: 28/10/2017
Bielsko Biała

41 edycja zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka - runda 5

Rozpoczęcie: 28/10/2017 Zakończenie: 28/10/2017
Lublin

Zawody pływackie Z Delfinem do Tokio

Rozpoczęcie: 28/10/2017 Zakończenie: 28/10/2017
Toruń

VI Mityng Pływacki Rybnik 2017

Rozpoczęcie: 28/10/2017 Zakończenie: 28/10/2017
Rybnik
Gorzów Wielkopolski

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu

Rozpoczęcie: 27/10/2017 Zakończenie: 27/10/2017
Kluczbork

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2008 - I edycja

Rozpoczęcie: 24/10/2017 Zakończenie: 24/10/2017
Gliwice

Liga dzieci i młodzików Runda I Puchar Wszechstronności Stylowej

Rozpoczęcie: 23/10/2017 Zakończenie: 23/10/2017
Łódź

Liga Pływacka Szuwarek - VII runda

Rozpoczęcie: 22/10/2017 Zakończenie: 22/10/2017
Krasnystaw

Ogólnopolskie Zawody pływackie Października Woda Bystra

Rozpoczęcie: 22/10/2017 Zakończenie: 22/10/2017
Zielona Góra

Ogólnopolskie Zawody Pływackie SOLANO CUP

Rozpoczęcie: 22/10/2017 Zakończenie: 22/10/2017
Osielsko

Grand Prix Wągrowca

Rozpoczęcie: 22/10/2017 Zakończenie: 22/10/2017
Wągrowiec

Świętokrzyska Liga Pływacka – 5 runda Małej Ligi

Rozpoczęcie: 22/10/2017 Zakończenie: 22/10/2017
Busko Zdrój

Ogólnopolskie Mistrzostwa Radomia w pływaniu

Rozpoczęcie: 21/10/2017 Zakończenie: 21/10/2017
Radom

IX Zawody pływackie kategorii Masters Szczecinek 2017 - Puchar Polski

Rozpoczęcie: 21/10/2017 Zakończenie: 22/10/2017
Szczecinek

Jesienne Zawody w Woli

Rozpoczęcie: 21/10/2017 Zakończenie: 21/10/2017
Wola k/Miedźnej

XIV Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego

Rozpoczęcie: 21/10/2017 Zakończenie: 21/10/2017
Legnica

Od Młodzika do Olimpiczyka pierwsze eliminacje w sezonie 2017/2018

Rozpoczęcie: 21/10/2017 Zakończenie: 21/10/2017
Warszawa

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2006 - I edycja

Rozpoczęcie: 20/10/2017 Zakończenie: 20/10/2017
Dąbrowa Górnicza

X Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika

Rozpoczęcie: 20/10/2017 Zakończenie: 22/10/2017
Tychy

Wielkopolska Liga Pływacka 2017/2018 klas VI - 1 edycja

Rozpoczęcie: 19/10/2017 Zakończenie: 19/10/2017
Rawicz

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2007 - I edycja

Rozpoczęcie: 16/10/2017 Zakończenie: 16/10/2017
Gliwice

Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańska

Rozpoczęcie: 14/10/2017 Zakończenie: 15/10/2017
Gdańsk

IV runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach

Rozpoczęcie: 14/10/2017 Zakończenie: 15/10/2017
Toruń

Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Dobrodzienia

Rozpoczęcie: 14/10/2017 Zakończenie: 14/10/2017
Dobrodzień